הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרשת הטלק המסרטן של ג'ונסון & ג'ונסון נחתה בהודו
20.12.18

פרשת ג'ונסון אנד ג'ונסון, שבמסגרתה נטען כי החברה ידעה במשך שנים כי אבקת הטלק מתוצרתה מכילה רכיבים מסרטנים, רחוקה מלהסתיים. צוות של 100 מומחים מטעם הרגולטור ההודי הגיע אתמול אל מתקני ייצור ואתרי סיטונאות והפצה של יצרנית מוצרי התינוקות, ואסף דגימות של המוצר. כך על פי דיווח של סוכנות הידיעות רויטרס.


"דגימות של כל סוגי האבקה יישלחו לבדיקות", אמר גורם רשמי ל"טיימס אוף אינדיה". ארגון הפיקוח על תקני תרופות (CDSGO), גוף ממשלתי הודי, הוסיף כי אין ודאות שתיפתח חקירה רשמית בנושא. אם אכן תתקיים, ג'ונסון אנד ג'ונסון צפויה לספוג מכה נוספת משוק פוטנציאלי של 1.3 מיליארד אנשים.

 

בסוף השבוע נחשף תחקיר רויטרס בנושא, לאחר בחינת מסמכים פנימיים של החברה ועדויות אחרות. התחקיר העלה כי בין 1971 ועד ראשית שנות ה־2000, הראו תוצאות בדיקות נוכחות מטרידה של החומר הרעיל אסבסט בטלק. בכירי ג'ונסון אנד ג'ונסון בחרו שלא לדווח על הממצאים לרגולטור או לציבור. בעקבות הפרסומים צנחה מניית החברה ב־13% ושוויה נחתך ב־50 מיליארד דולר.

 


לידיעה בכלכליסט >>


 

מאת שירות כלכליסט

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007