הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"לטבע יש חשיבות בפתיחת דלתות לחברות התרופות הקטנות בישראל"
20.12.18

 

מאז פרש מתפקידו כמנכ"ל טבע ישראל, לפני כחמש שנים, רון מירון פורח. הוא משמש יו"ר דירקטוריון אייסקיור מדיקל (IceCure Medical) הציבורית ודירקטור בכמה חברות ציבוריות ופרטיות, ובהן ביו לייט (BioLight) ווייז פארמה (Wize Pharma), ומדבר בהתלהבות על הפוטנציאל של כל אחת מהן. את השיחה עם "כלכליסט" פותח מירון באזהרה: "על טבע אני לא מדבר. אבל אתם יכולים, מצדכם, לשאול". אז שאלנו.

 

מה דעתך על מנכ"ל טבע העולמית זה שנה, קאר שולץ? או על רכישת אקטביס בידי קודמו ארז ויגודמן, שהכניסה את החברה לחובות עתק?

"לא התייעצו איתי, ובאופן אישי אני מקווה שהחברה תתאושש. בעיניי, טבע חשובה הרבה מעבר להיותה חברה תעשייתית. יש לה חשיבות רבה מעצם היותה ישראלית, וחשיבות גדולה מאוד לשוק התרופות הישראלי, במיוחד לאור הדלתות שהיא פותחת לחברות קטנות יותר".לידיעה בכלכליסט >>


 

מאת צלי גרינברג ודרור רייך

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007