הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר תרופה הדומה ביולוגית ל- Herceptin
20.12.18

ה- FDA אישר תרופה דומה ביולוגית (biosimilar) לתרופה trastuzumab (Herceptin), המיועדת לחולות עם סרטן שד המבטא ביתר HER2. התרופה החדשה תשווק בשם Herzuma או trastuzumab-pkrb.

 

התרופה מיועדת לשימוש כטיפול נלווה ל- doxorubicin, cyclophosphamide ו- paclitaxel או docetaxel, או כתוספת לטיפול ב- docetaxel ו- carboplatin.

 

הטיפול בתרופה עשוי לגרום לאי ספיקת לב תת קלינית או קלינית, בעיקר בקרב המטופלים בכימותרפיה הכוללת carboplatin. Trastuzumab אף עשויה לגרום לתגובות קטלניות ולרעילות ריאתית. הופעת הסימפטומים מתרחשת לרוב בתוך 24 שעות מקבלת התרופה. טיפול ב- trastuzumab במהלך ההיריון עשוי לגרום למיעוט מי שפיר, לחוסר התפתחות של הריאות והשלד ולמות העובר.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007