הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול בהתמכרות לאופיאטים: יחס עלות-תועלת גבוה יותר לטיפול בגלולה מדי יום בהשוואה לזריקה מדי חודש
20.12.18

טיפול יומי בהתמכרות לאופיאטים מדגים יחס עלות-תועלת גבוה יותר בהשוואה לטיפול חודשי, אלו ממצאיו של ניתוח חדש שנערך למחקר אקראי שפורסם בעבר. הממצאים החדשים פורסמו בכתב העת Annals of Internal Medicine.

 

כ- 570 מבוגרים המצויים בטיפול גמילה חולקו בצורה אקראית לקבלת טיפול יומי בגלולות של buprenorphine-naloxone או בזריקה חודשית של extended-release naltrexone, למשך 24 שבועות.

 

החוקרים מצאו כי טיפול בן 24 שבועות ב- extended-release naltrexone עלה למערכת הבריאות בממוצע 5300$ יותר מטיפול יומי ב- buprenorphine-naloxone, כמו כן, שני משטרי הטיפול הדגימו יעילות דומה, כמתבטא במספר הימים המתועדים ללא שימוש באופיאטים.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007