הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"אין להם מושג ברפואה. יש סטאז'רים עם תעודה מחו"ל שלא ראו חולה בחיים שלהם"
18.12.18

"אנחנו ניצבים בפני בעיה אסטרטגית: מספר גדול של סטודנטים ישראלים לומדים בבתי ספר לרפואה ברמה נמוכה מאוד, כמעט ללא חשיפה קלינית לחולים. כל אלה חוזרים מאוחר יותר לישראל. אם לא ננקוט באמצעים משמעותיים, אז אפילו אם רק 25%–30% מהם יצליחו לעבור את מבחני הרישוי ולהסתנן לתוך המערכת, זה עלול להשפיע על רמת הרפואה בישראל" — את הדברים הנוקבים הללו משמיע לא אחר מאשר פרופ' שאול יציב, מנהל האגף לרישוי מקצועות רפואיים במשרד הבריאות. זה כמה שנים שבמערכת הבריאות ובמשרד המופקד עליה מתגלגלות שמועות על רמת לימודים נמוכה בכמה מבתי הספר לרפואה במזרח אירופה, שבהם לומדים אלפי ישראלים שלא התקבלו ללימודי רפואה בישראל..לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת רוני לינדר-גנץ

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007