הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לאחר כשל לבבי, מעקב וטיפול מוקדם משפרים את סיכויי ההישרדות:
18.12.18

פגישת מעקב בתוך שבוע לאחר ההופעה בחדר המיון עקב כשל לבבי מפחיתה את הסיכון לתמותה, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- Canadian Medical Association Journal.

 

החוקרים עקבו אחר כ- 35,000 מבוגרים ששוחררו מחדרי המיון לאחר כשל לבבי.

 

שיעורי התמותה מכל הגורמים לאחר שנה, היו נמוכים יותר בקרב הללו שקיבלו טיפול מוקדם (22% בקרב הללו שטופלו בתוך שבוע, 24% בקרב הללו שטופלו בתוך 8-30 ימים, 29% בקרב הללו שלא טופלו בתוך 30 ימים). החוקרים העריכו כי טיפול עוקב צריך להינתן ל- 63 חולים בתוך שבעה ימים, על מנת למנוע מקרה מוות אחד. שיעור האשפוזים בבתי החולים היה אף הוא נמוך יותר בקרב נבדקים שהופיעו לביקור מעקב מוקדם.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007