הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול קוגניטיבי התנהגותי מקוון יעיל לטיפול בדיכאון חמור
18.12.18

מחקר חדש מצא כי טיפול קוגניטיבי התנהגותי מקוון הניתן באמצעות אפליקציה יעיל לטיפול בצורות שונות של דיכאון, כולל מופעים חמורים שלו.

 

טיפול מקוון מסייע להתגבר על מחסומים שונים כולל, ריחוק גיאוגרפי, סטיגמה חברתית הסובבת בעיות מנטאליות, עלויות טיפוליות ומחסור במטפלים זמינים, ציינו החוקרים.

 

צוות החוקרים בחן 21 מחקרים וערך meta-resression analysis. הניתוח מצא כי אפליקציות לטיפול קוגניטיבי התנהגותי יעילות לטיפול בדיכאון קל, בינוני וחמור.

 

ממצאי המחקר מעידים כי אוכלוסיית הנבדקים שטופלה עצמאית ע"י טיפול קוגניטיבי התנהגותי מקוון הדגימה תועלת דומה לאוכלוסיות שטופלו בנוגדי דיכאון או בפסיכותרפיה שניתנה פנים אל פנים.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007