הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סיכון מוגבר להתקפי לב נצפה במהלך חג המולד וחגי השנה החדשה
18.12.18

מחקר חדש מצא סיכון מוגבר להיארעות התקפי לב במהלך חג המולד וחגי השנה החדשה, הממצאים החדשים פורסמו ב- BMJ.

 

החוקרים ניתחו 280,000 מקרים של התקפי לב שאירעו בשוודיה בין השנים 1998-2013. נמצא כי הסיכון לאוטם שריר הלב היה מוגבר באופן מובהק בערב חג המולד, ביום חג המולד, ביום החול הראשון שלאחר חג המולד (Boxing Day), בערב השנה החדשה וב- Midsummer (חג שוודי), זאת בהשוואה לתקופות אחרות שהיוו את הביקורת במחקר – שבועיים לפני ושבועיים לאחר החגים. ערב חג המולד באופן ספציפי הגביר במידה הרבה ביותר את הסיכון (incidence rate ratio, 1.37). חגי הפסחא לא טמנו בחובם סיכון דומה.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007