הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Vitamin D Receptor Activator (VDRA) אינו מפחית את הסיכון הקרדיווסקולארי בקרב המטופלים בהמודיאליזה
16.12.18

טיפול ב- Alfacalcidol פומי - vitamin D receptor activator (VDRA) – אינו מפחית את הסיכון הקרדיווסקולארי בקרב מטופלים עם hyperparathyroidism שניוני המטופלים ב- hemodialysis, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA. VDRAs משמשים פעמים רבות למניעת סיבוכים בעצמות בקרב חולים עם end-stage kidney disease.

 

במסגרת המחקר היפני חולקו אקראית כ- 1000 מבוגרים עם מחלת כליות כרונית שטופלו בהמודיאליזה ועם רמות parathyroid hormone (PTH) של 180 pg/mL ומטה, לקבלת טיפול יומי ב- alfacalcidol או לקבלת הטיפול המקובל. תוספת טיפול ב- VDRA הותרה לשתי הקבוצות במקרים בהם רמות ה- PTH עלו על הרמות המומלצות. כשליש מהנבדקים הפסיקו את קבלת הטיפול.

 

לאורך מעקב של 4 שנים, שיעור ההיארעות המשולב של אירועים קרדיווסקולאריים קטלניים ולא קטלניים, טיפול כלילי, טיפול בעורקי הגפיים התחתונות וניתוח מעקפים – אירע באופן דומה בקרב שתי הקבוצות, כ- 20%. שיעור התמותה מכל הסיבות היה דומה אף הוא, כ- 18%.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007