הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"כשרופא צעיר עם רעיון שיכול לשנות את פני הרפואה בעולם היה פונה אלי, הייתי נותן לו סכום מצחיק"
9.12.18

שיתוף פעולה ייחודי בין מוסד ממשלתי לגוף פרטי נרקם בימים אלה. במרכז הרפואי שיבא (תל השומר) מקימים קרן הון סיכון בשם TVARC בשיתוף קרן ההשקעות הפרטית טריוונצ'רס, למטרה שאפתנית במיוחד - גיוס של 45 מיליון דולר (168 מיליון שקל), לצורך הקמה ומימון של עשרות סטארט־אפים. החברות שיוקמו יהיו מבוססות על הידע, כוח האדם והמשאבים הרפואיים של שיבא - וימומנו על ידי הקרן. קרן ההשקעות היא הפעם הראשונה שגוף פרטי ומוסד ממשלתי משתפים פעולה - מודל שקיבל את אישור החשב הכללי במשרד האוצר ומשרד בריאות לאחר תהליך ארוך. הקרן תוכל להשקיע גם בסטארט־אפים שלא צמחו בשיבא, ובלבד שיתאימו למטרותיה.לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת רוני לינדר-גנץ

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007