הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מטה אנליזה: יעיל כי נשים בסיכון גבוה ל-HPV יבצעו בדיקה עצמית באמצעות מטוש וגינאלי
9.12.18

בדיקה עצמית באמצעות מטוש וגינאלי עשויה להיות מדויקת כבדיקה הנערכת במרפאה כבדיקת סקר עבור נשים בסיכון גבוה ל- human papillomavirus (HPV) – ומסירת ערכות הבדיקה ישירות לנשים עשויה להוות את הדרך הטובה ביותר לעודד אותן לבצע את הבדיקה – כך על פי מטה-אנליזה שפורסמה ב- BMJ.

 

הניתוח נערך ל- 56 מחקרים שכללו בדיקה עצמית שלאחריה נערכה בדיקה במרפאה. סה"כ, הרגישות של הבדיקה לאיתור cervical intraepithelial neoplasia מדרגה 2 ומעלה, בהתבסס על בדיקת polymerase chain reaction (PCR), הייתה דומה עבור שתי סוגי הבדיקה, 96%. הסגוליות הייתה 79%.

 

ניתוח נוסף שבחן אסטרטגיות המסייעות להגיע לנשים שלא עוברות בדיקות סקר, מצא כי מעבר מדלת לדלת ומסירת הערכות לנשים הובילה לשיעור היענות של 94%, זאת אל מול שיעור של 8% בלבד, כאשר הנשים היו צריכות לבקש את הערכה בעצמן.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007