הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האזהרה מפני סיכון מוגבר לתמותה תוסר מהג'ל לטיפול בכיבים סוכרתיים בכף הרגל- Regranex
9.12.18

הג'ל המיועד לטיפול בכיבים סוכרתיים בכף הרגל - becaplermin (Regranex) – כבר לא יצטרך לשאת אזהרה כי השימוש בו עשוי להגביר את הסיכון לתמותה ממחלת הסרטן, כך הודיעה יצרנית התרופה, חברת Smith & Nephew.

 

האזהרה הוספה לג'ל לראשונה בשנת 2008 על ידי ה- Food and Drug Administration (FDA), לאחר שמחקר רטרוספקטיבי מצא סיכון בטיחותי מוגבר לאחר השימוש בשלוש שפופרות ומעלה של הג'ל. הארכה בת שלוש שנים של המחקר שהוביל להוספת הערת האזהרה לא מצא כל קשר בין השימוש בתרופה וסיכון לתמותה.

 

הארכת המחקר מצאה סיכון דומה לתמותה בקרב כ- 6,500 איש שטופלו בג'ל וכ- 6,500 איש שלא טופלו בג'ל לאורך 11 שנים, וסיפקה ראיות משמעותיות להיעדר שיעור היארעות מוגבר של סרטן או תמותה מסרטן בקרב המטופלים ב- Regranex.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007