הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הדרישה מהפקולטות לרפואה: קבלו עוד 200 סטודנטים בשנה
6.12.18

בזמן שהמדינה מנסה להתמודד עם המחסור החריף ברופאים באמצעות גיוס כללי של רופאים גמלאים, יש גם ניסיונות להשפיע על צד ההיצע. באחרונה הקימו משרד הבריאות והוועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת) צוות עבודה משותף, שקיבל משימה שאפתנית למדי: למצוא בתוך ארבעה חודשים, עד תום הרבעון הראשון של 2019, דרך להגדיל ב-26% את מספר הסטודנטים הישראלים לרפואה - מכ-750 סטודנטים שהחלו את לימודי הרפואה השנה, ל-950 סטודנטים שיתחילו את לימודי הרפואה בתוך שלוש שנים.

 

למשימה נבחרו ד"ר ערן הלפרן, מנהל המרכז הרפואי רבין ויו"ר איגוד מנהלי בתי החולים שיעמוד בראש הצוות, ופרופ' שמעון מרום מהטכניון, נציג פורום דקאני הפקולטה לרפואה. כבר כיום, לצד 750 הסטודנטים הישראלים, לומדים כ-150 אמריקאים בשנה בתוכניות ייעודיות ללימודי רפואה בישראל, ועושים שימוש בשדות הקליניים המוגבלים. זאת, אף שידוע כי רובם המכריע יחזור בתום הלימודים לארה"ב.

 

 

לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת רוני לינדר-גנץ

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007