הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול בדופלר אנדוסקופי מפחית את הישנות הדימומים בקרב החולים בכיב קיבה
2.12.18

דופלר אנדוסקופי יעיל לטיפול בחולים בסיכון גבוה.

 

הטיפולים האנדוסקופיים הקיימים לדימומים הנובעים מכיבים בדרכי העיכול מבוססים על נקודות ציון ויזואליות להערכת יעילות הטיפול. השימוש ב- endoscopic Doppler ultrasound probes עשוי לאפשר הערכה אמינה יותר של הדיוק הטיפולי תוך הפחתה בשיעור הדימומים מדרכי העיכול.

 

במסגרת המחקר הרטרוספקטיבי שנערך במרכז רפואי אחד, השוו החוקרים את תוצאות הטיפול ב- endoscopic Doppler (ED)  ובטיפול הסטנדרטי (non-Doppler (ND) therapy) בקרב כ- 60 חולים עם דימומים מכיבים בדרכי העיכול שהוגדרו כמצויים בסיכון גבוה להישנות הדימומים. בקבוצת המחקר היו 35 חולים ובקבוצת הביקורת 25 חולים. רופא אחד ביצע את כל הפרוצדורות. הדופלר שימש להערכת שולי הכיב והטיפול כוון לאתרי זרימה. שיעור הישנות הדימומים היה נמוך באופן מובהק (20%) בקרב המטופלים בדופלר בהשוואה למטופלים בקבוצת הביקורת (25%).

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007