הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עלייה בשיעור תחלואת החצבת ברחבי העולם עקב פערים בחיסון
2.12.18

עלייה של מעל ל- 30% בשיעור מקרי מחלת החצבת ברחבי העולם נצפתה בין השנים 2016 ו- 2017, כך מפרסם ה- WHO. הסוכנות העריכה כי המחלה הייתה אחראית למעל ל- 110,000 מקרי מוות בשנה שעברה.

 

העלייה בהיארעות המחלה הניתנת למניעה באמצעות חיסון נצפתה באמריקה, במזרח התיכון ובאירופה.

 

אחוז הכיסוי של מנת החיסון הראשונה לחצבת ברחבי העולם עומד על 85% בעוד שה- WHO ציין כי יש צורך ב- 95% כיסוי על מנת להגן על הקהילה. יתר על כן, אחוז הכיסוי של מנת החיסון השנייה עומד על 67% בלבד.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007