הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מה התועלת של תוכנית לטיפול עצמאי ב- COPD?
2.12.18

התוכנית הצליחה למנוע היארעות אשפוזים בבתי החולים וביקורים בחדרי המיון.

 

החולים ב- chronic obstructive pulmonary disease (COPD) נוטים להתאשפז בבתי החולים עקב הידרדרות במצבם, על מנת לבדוק האם תוכנית עצמאית לטיפול ב- COPD עשויה למנוע אשפוזים ולשפר את איכות החיים של החולים, נערך בבולטימור המחקר הנוכחי שכלל כ- 240 חולים שאושפזו עקב התלקחות במצב מחלתם או שטופלו ל- COPD במהלך אשפוזם. החולים חולקו לשתי קבוצות: שלושה חודשים של תוכנית לטיפול עצמי או שלושה חודשים של הטיפול המקובל. הטיפול העצמי סופק על ידי אחיות שעברו הכשרה מיוחדת וכלל הדרכה ותוכנית טיפול אישית (ללא מתן עצמי של אנטיביוטיקה או סטרואידים). קבוצת המחקר החלה בטיפול בתוך בית החולים והמשיכה את הטיפול מחוץ לבית החולים, כאשר בממוצע נערכו שש פגישות הדרכה של אחות.

 

לאחר מעקב של שישה חודשים, החולים בקבוצת המחקר נהנו מירידה בשיעור האשפוזים והביקורים בחדרי המיון (0.72 מול 1.4) כמו גם משיפור באיכות חייהם.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007