הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ההיבריס ועונשו: פריגו סובלת מירידה ברמת הטסטוסטרון
27.11.18

בעלי המניות של פריגו יכולים עכשיו רק למרוט את שערות ראשם, בגלל היהירות שהפגינו כאשר דחו את הצעת הרכש העוינת של מיילן באפריל 2015. מאז, התוצאות הפיננסיות של חברת התרופות הדואלית רק הולכות ונשחקות והמניה שלה נמצאת בשפל של שבע שנים וחצי.

 

בעקבות הצעת הרכש זינק מחיר מניית פריגו לשיא של 203 דולר. חצי שנה לאחר מכן מיילן פרסמה את פרטי הצעת הרכש הרשמית, שכללה תמורה של 75 דולר למניה ועוד 2.3 מניות מיילן — כאשר מחיר מניית מיילן באותה עת היה 49 דולר. בעלי המניות של פריגו הצביעו נגד הצעת הרכש ששיקפה מחיר של 188 דולר למניה, ומאז החלה הקריסה ההדרגתית. 

 

כיום נסחרת מניית פריגו בארה"ב במחיר של 61 דולר. חרף הירידה, מניית פריגו היא עדיין אחת מחמש המניות הגדולות שנסחרות באחוזת בית, והמשקל שלה במדדי ת"א־35 ות"א־125 מוחזר בכל חודש למשקל המקסימלי — ל־7% ול־5% (בהתאמה), ולכן יש לה השפעה גדולה על המדדים בתל אביב.

 

 

לידיעה בכלכליסט >>


 

מאת אורי טל טנא


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007