הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הרווחיות של שופרסל נשחקה ברבעון השלישי - עקב הפסד של 10 מיליון שקל לניו פארם
27.11.18

רכישת רשת ניו פארם והשקת מועדון חדש של כרטיסי אשראי ממשיכים להעיק על תוצאותיה הכספיות של שופרסל (2,407 -2.9%. החברה, שמוחזקת על ידי דיסקונט השקעות (1,003 -0.5%(33%), הרוויחה 64 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2018 - גידול של 1.5% לעומת הרבעון המקביל לו ב-2017.

 

הכנסותיה של שופרסל, שמנוהלת על ידי איציק אברכהן, צמחו ב-9.4% ברבעון החולף לעומת המקביל, והסתכמו ב-3.3 מיליארד שקל. הגידול בהכנסותיה נבע מאיחוד התוצאות הכספיות עם אלה של ניו פארם, המפעילה 64 סניפים ונרכשה בדצמבר 2017. ניו פארם תרמה 137 מיליון שקל להכנסותיה של שופרסל ברבעון השלישי.

 

גורם נוסף שהביא לצמיחה בהכנסותיה של שופרסל ברבעון החולף היה גידול של 4.8% בהכנסות מגזר הקמעונות של החברה, שהגיעו ל-3.15 מיליארד שקל. עסקי הקמעונות של שופרסל מתפרשים על 280 סניפים, בשטח מכירה של 500 אלף מ"ר. המכירות בסניפים צמחו ב-5.2% ברבעון השלישי של 2018 לעומת המקביל בשנה שעברה, והפער בין שיעור צמיחה זה לבין הגידול בהכנסות שנזקפו לדוחות הכספיים (4.8%) נובע מקיזוז המתנות שקיבלו המצטרפים לכרטיס האשראי החדש של החברה, ומנגד מגידול בפעילות הזכיינים.

 

 

לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת יורם גביזון


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007