הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הסיוט של הסטארט־אפים: פסיקה בארה"ב קבעה שאפשר לבטל אקזיט
27.11.18

סעיף הסיכול בעסקות מיזוג ורכישה נחשב במשך שנים לאות מתה במשפט המסחרי. אולם בחודש שעבר איפשר שופט בית המשפט המחוזי של דלאוור לרוכשת הגרמנית פרזניוס קאבי (Fresenius Kabi), לבטל עסקה של 4.75 מיליארד דולר, שבמסגרתה רכשה את יצרנית התרופות הגנריות אקורן (Akorn) - ויצר תקדים ראשון לשימוש בטענת Material Adverse Effect ("השפעה שלילית מהותית", MAE). מדובר במקרה חריג, הכולל שילוב של מצגים מטעים, שעדיין עשוי להתהפך בערכאת הערעור, אך הוא צפוי להשפיע על נוסח ההסכמים בעסקות רכישה עתידיות. האירועים האלה רלוונטיים גם להיי־טק המקומי, מכיוון שסטארט־אפים ישראליים רבים מאוגדים בדלאוור, ומרבית הרוכשות של חברות...

 

 

לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת רותי לוי


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007