הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

SGLT2 inhibitors ו- GLP-1RAs יעילים לטיפול בחולי סוכרת 2 עם CVD
27.11.18

הנחיות חדשות שפורסמו על ידי ה- American College of Cardiology ממליצות על מתן של sodium-glucose cotransporter 2 (SGLT2) inhibitors ו- glucagon-like peptide-1 receptor agonists (GLP-1RAs) לחולי סוכרת סוג 2 עם מחלה קרדיווסקולארית טרשתית קלינית, להפחתת הסיכון הקרדיווסקולארי. ההמלצות החדשות פורסמו ב- Journal of the American College of Cardiology.

 

יש לספק לאותם חולים את הטיפול הרפואי המקובל (לדוגמא, תרופות להורדת רמת השומנים בדם, נוגדי קרישה) ותרופות להורדת רמות הסוכר בדם כגון metformin. כמו כן, יש לשקול הוספת טיפול ב- SGLT2 inhibitor (empagliflozin הינה התרופה המועדפת) או GLP-1RA (liraglutide היא התרופה המועדפת) כאשר טיפול ב- SGLT2 inhibitors נמצא כמפחית ב- 14% את הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים חמורים בהשוואה לפלסבו ו- GLP-1RAs נמצא קשור עם הפחתה של עד 26% בסיכון.

 

SGLT2 inhibitors עשויים להגביר את הסיכון לזיהומים פטרייתיים בנרתיק. GLP-1RAs עשויים לגרום לבחילות והקאות.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007