הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ארוחות ערב משפחתיות ודיאטה בריאה בקרב צעירים
27.11.18

מתבגרים ומבוגרים צעירים הנוהגים לסעוד בתדירות גבוהה עם משפחותיהם מדווחים לרוב על דיאטה בריאה יותר – זאת ללא קשר לתפקוד המשפחה באופן כללי – אלו ממצאיו של מחקר חתך שפורסם ב- JAMA Network Open.

 

במחקר השתתפו כ- 2700 צעירים בגילאים 14-24 שגרו עם הוריהם ומילאו שאלונים בנוגע לתפקוד המשפחתי ולהרגלי ארוחות הערב המשפחתיות. הנבדקים סעדו עם משפחתם בממוצע במהלך 3.4 ערבים בשבוע.

 

לאחר תקנון לרמת ההשכלה של ההורים ולמבנה המשפחתי, מצאו החוקרים כי ככול שעלתה תדירות ארוחות הערב המשפחתיות כך עלתה צריכת הפירות הירקות ופחתה צריכת המזונות המהירים ומשלוחי המזון ממסעדות, הן בקרב צעירים והן בקרב צעירות, כמו גם פחתה צריכת המשקאות הממותקים בקרב צעירים. תקנון נוסף לציון התפקוד המשפחתי, שכלל הערכה של רמת התקשורת ותחושת השייכות, לא השפיע על הממצאים.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007