הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול בגישה צוותית מפחית את עלויות הטיפול בחולים כרוניים
27.11.18

טיפול ראשוני בגישה צוותית עשוי להפחית את שיעור האשפוזים והביקורים בחדרי המיון בקרב חולים כרוניים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA Internal Medicine.

 

החוקרים ממסצ'וסטס, ארה"ב, השוו את השימוש במשאבי מערכת הבריאות של 18 מרפאות שהטמיעו גישה צוותית לטיפול ראשוני עם 76 מרכזים אחרים. הניתוח הוגבל לחולים מתחת לגיל 65.

 

סה"כ, המרפאות מקבוצת המחקר תיעדו עלייה של 7% בביקורים במרפאות החוץ בתקופה שהחלה שנתיים לפני הטמעת התוכנית והסתיימה שנתיים לאחר הטמעתה, זאת ביחס לקבוצת ההשוואה. אף על פי כן, ניתוח של תת קבוצת חולים הסובלים משני מצבים כרוניים ומעלה, מצא ירידה של 19% בשיעור האשפוזים ושל 25% בשיעור הביקורים בחדרי המיון, וסה"כ מגמה של חיסכון בעלויות הטיפול.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007