הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"בברזילי כשלו": החזירו עוברים לאישה הלא נכונה
22.11.18

דו"ח שערכה ועדת בדיקה של משרד הבריאות מצא כשלים בהתנהלות בית־החולים ברזילי, שגרמו להחזרת ביציות מופרות למטופלת הלא־נכונה. כעת מתכוונת האישה לתבוע את בית־החולים.

  

בינואר אשתקד הוזמנו שתי מטופלות, ש' ו־א', לביצוע תהליך של החזרת עוברים בבית־החולים ברזילי באשקלון. בדרך כלל, המטופלות שמיועדות להחזרת ביציות מופרות נרשמות ביחידה להפריה חוץ־גופית, מזוהות על ידי האחות, מוצמד להן צמיד זיהוי על היד ולאחר מכן הן נשלחות למעבדה לביצוע החזרת הביציות.

 

לפי הדו"ח של משרד הבריאות, שהגיע לידי "ידיעות אחרונות", באותו הבוקר, לאחר הרישום הראשוני, התבקשו שתי הנשים לגשת בעצמן למחלקה עם תיק הקבלה שלהן, שם המתין להן הצוות הרפואי. המטופלות מסרו את התיקים למזכיר בקבלה והמתינו לתורן.

 

באותו היום תוכננה החזרת העוברים של א' לשעה 9:51, וההחזרה של העוברים של ש' לשעה 10:17. ש' הגיעה למבואה של חדר הטיפולים ולא עברה זיהוי. גם האחות מודה כי לא הקפידו על צמיד זיהוי למטופלת, ובני הזוג נכנסו לחדר הרופא. השנים חתמו על טופס הסכמה להחזרת שני עוברים, ולאחר מכן בני הזוג הופנו לחדר הפעולות לביצוע החזרת העוברים.

 

 

לידיעה ב-YNET >>


 

מאת רותם אליזרע


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007