הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנכ"ל משרד הבריאות: החברה הערבית צריכה לדרוש שירותים - תלמדו מהחרדים
22.11.18

ההחלטה באיזו עיר להקים בית חולים חדש בדרום הארץ לא בהכרח נובעת משיקולים מקצועיים וחברתיים אלא גם ממעורבותו של ראש העיר. כך עולה משיחה של משה בר סימן טוב, מנכ"ל משרד הבריאות עם סמי פרץ, פרשן בכיר ב-TheMarker. השיחה נערכה היום (ד') במסגרת הוועידה הכלכלית של החברה הערבית. "אנחנו רוצים לבנות בית חולים חדש בדרום ויש החלטת ממשלה בנושא. בחרנו בבאר שבע לא משום שזה המיקום הכי נכון, אלא כי יש שם ראש עיריה מצוין שאומר שהוא רוצה את בית החולים כאן ושהוא יגרום לדבר הזה לקרות. בית חולים חדש בדרום יכול לא להתממש אבל אם יש לך שותף בשטח שעובד - זה יקרה".

 

לדבריו "האחריות היא של הממשלה ואני לא מוריד אותה מאיתנו בשום צורה, אבל יש גם מקום לשלטון המקומי ולחברה האזרחית. יש כמה רשויות מקומיות במשולש שאנחנו משתפים איתן פעולה, וגם בנצרת הייתי בסיור. מנהיגות מקומית זה דבר מאוד חשוב. אני לא מגלגל את האחריות של הממשלה, אבל אני קורא להנהגות המקומיות לפנות אליי -  לחצי מדינה יש את הטלפון שלי ואת הפייסבוק שלי. צריך לדפוק על דלתות הפקידים".

 

 

לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת רינה רוזנברג קנדל


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007