הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA יגביל את מכירת הסיגריות האלקטרוניות בטעמים, לאחר ששיעור השימוש בהן בקרב צעירים כמעט והוכפל
22.11.18

ה- FDA יאסור את מכירתן של סיגריות אלקטרוניות בטעמים במרבית החנויות הקמעונאיות,זאת לאור העלייה בפופולאריות של ההתקנים הללו בקרב קטינים.

 

משמעותו של הצעד היא כי מוצרים בטעמים יימכרו בהגבלת גיל בלבד, כמיושם עבור מוצרי vape וטבק ובאתרים הנוקטים צעדים על מנת לוודא את גיל הקונה. ההגבלות יוטלו על כל הטעמים מלבד טבק, מנטול ומנטה. אף על פי כן, הסוכנות הזהירה כי באם לא תיצפה ירידה בשיעור השימוש בסיגריות אלקטרוניות בטעמי מנטה ומנטול בקרב צעירים, ה- FDA יגביל אף את מכירתם של הללו.

 

ההצהרה מתפרסמת על רקע פרסומו של דו"ח ב- MMWR שמצא כי 3.6 מיליון מתלמידי החטיבות והתיכונים בארה"ב משתמשים בסיגריות אלקטרוניות – שיעור כמעט כפול מזה שדווח בשנה שעברה.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007