הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אושרה תרופה חדשה לטיפול בשלשול מטיילים
22.11.18

התרופה אנטי בקטריאלית הפומית rifamycin (המשווקת בשם Aemcolo) אושרה לטיפול בשלשול מטיילים הנגרם על ידי זן לא פולשני של E. coli. התרופה - RNA-polymerase inhibitor, מיועדת לטיפול במבוגרים ללא דם בצואה או חום גבוה.

 

מחקר שכלל כ- 250 מבוגרים מצא כי בהשוואה לפלסבו, rifamycin הפחיתה ביעילות את הסימפטומים הקשורים לשלשולים. בטיחות התרופה הוערכה במסגרתם של שני מחקרים קליניים ו- 620 נבדקים. עצירות וכאבי ראש היוו את תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של הטיפול.

 

על פי יצרנית התרופה, הטבליות נספגות ישירות במעי הגס ואינן אמורות להשפיע על אוכלוסיית החיידקים בדרכי העיכול העליונות.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007