הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת Juul תפסיק למכור את מרבית מוצרי הסיגריות האלקטרוניות בטעמים בארה"ב
20.11.18

Juul Labs – יצרנית הסיגריות האלקטרוניות הדומות ל- flash drive – מפסיקה למכור את מרבית המוצרים בטעמים שלה בחנויות המסחריות, כך הודיעה הנהלת החברה. בפרסום לתקשורת, ציינה החברה כי היא רגישה לחששות שהועלו על ידי ה- FDA כי מכירת מוצרים בטעמים מעודדת את השימוש בהם על ידי צעירים.

 

אף על פי כן, המוצרים בטעמים שיפסיקו להימכר בחנויות, עדיין יהיו זמינים לרכישה באתר האינטרנט של החברה. יתר על כן, Juul Labs תוסיף למכור מוצרים הדומים לאלו הזמינים כיום עבור combustible cigarettes בחנויות המסחריות  - בייחוד, טעמי טבק, מנטה ומנטול.

 

מהחברה אף נמסר כי "על מנת למנוע מצעירים ומלא מעשנים להתעניין בהתקנים של חברת Juul, תסגור החברה את חשבונות ה- Facebook וה- Instagram שלה בארה"ב. חשבון ה- Twitter של החברה יוסיף לפעול אך יוגבל לתקשורת לא פרסומית בלבד."

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007