הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"המלחמה הבאה בפארמה תהיה על המשלוחים"
18.11.18

"שוק התרופות הולך לעבור מהפך. אם כל בתי המרקחת ייפתחו לתרופות מרשם באינטרנט, המלחמה תהיה על השליחות עד הבית. מי שצריך תרופות מרשם זה אדם חולה שלא נעים לו לעמוד בתור, ולכן זה הפתרון האולטימטיבי. זה יגדיל את מכירות תרופות המרשם באינטרנט משמעותית, אבל ייקח זמן עד שהציבור יבין ויתרגל". כך אומר בראיון ראשון לתקשורת ירון ברגר, מנכ"ל חברת טלפארמה, המתמחה בממכר תרופות, מוצרי טבע, מוצרי קוסמטיקה, ציוד לגיל השלישי וקנביס רפואי.


בסוף אוקטובר אישרה ועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת לקריאות שנייה ושלישית הצעת חוק שתאפשר למבוטחים של קופות החולים לרכוש תרופות שנרשמו עבורם במרשם דיגיטלי בכל בית מרקחת, גם ללא הסדר עם הקופה הרלבנטית. לדברי ברגר, מדובר בנקודת תפנית שתעביר חלק גדול מהתחרות לזירה המקוונת — שם, לדבריו, יש לו יתרון. "כל בתי המרקחת שיבקשו לתת את השירות הזה יצטרכו את אישור משרד הבריאות כי מכירה מקוונת דורשת הובלה בקירור ובקרת טמפרטורה. אנחנו כבר שם. למעשה אנחנו בית המרקחת הראשון שמכר תרופות באינטרנט".

 

 

לידיעה בכלכליסט >>


 

מאת אורנה יפת


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007