הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"אוהבת גימיקים", "מדברת בלי סוף", "נרקיסיסט": כך דירגה חברת התרופות את הרופאים
13.11.18

האם למשרד הבריאות יש סמכות להורות לרופאים במערכת הציבורית להימנע מפגישות עם תועמלנים של חברות תרופות? בהסתדרות הרפואית (הר"י) סבורים שלא — והכריזו בתחילת החודש על סכסוך עבודה בעקבות חוזר מנכ"ל שהפיץ המשרד בנושא. ביום רביעי האחרון התקיים דיון טעון במיוחד בוועדה לביקורת המדינה בראשות ח"כ שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני), שבשיאו עזבה יו"ר הלשכה לאתיקה של הר"י, ד"ר תמי קרני, את החדר בזעם. הר"י הכריזה על סכסוך העבודה ב–4 בנובמבר, ואם לא תושג פשרה בתוך 14 ימים מהכרזתו, יוכלו חברי הארגון לפתוח בשביתה. החוזר שהפיץ משרד הבריאות נכתב בעקבות תחקיר "המקור" של העיתונאי רביב דרוקר בערוץ עשר, מינואר 2018 — שבו...

 

 

לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת רוני לינדר-גנץ

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007