הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מפרסם הנחיות לטיפול רפואי עבור אנשים הסובלים מהפרעות מנטאליות חמורות
13.11.18

ה- World Health Organization מפרסם קווים מנחים לטיפול רפואי באנשים הסובלים מהפרעות מנטאליות חמורות, כולל דיכאון בינוני עד חמור, הפרעה בי-פולארית, סכיזופרניה ומצבים פסיכוטיים אחרים.

 

להלן עיקרי ההנחיות:

 

  • הפסקת עישון – יש לקחת בחשבון אינטראקציות אפשריות בין buproprion ו- varenicline ותרופות פסיכו-טרופיות, כמו גם קונטרה-אינדיקציות אפשריות.
  • ירידה במשקל – יש לשקול טיפול תרופתי במינונים נמוכים לאחר בחינת היתרונות האפשריים והסיכונים הפוטנציאליים. יש לשקול החלפה של תרופה פסיכו-טרופית אחת באחרת, בעלת פוטנציאל נמוך יותר להשמנה.
  • התמכרות – יש לשקול את האפשרות לאינטראקציות בין תרופתיות בין תרופות המשמשות לטיפול בהתמכרות ובהפרעות מנטאליות.
  • מחלות קרדיווסקולאריות – יש לשקול טיפול בתרופות פסיכו-טרופיות הכרוכות בסיכון קרדיווסקולארי נמוך, יש להיות מודעים לאינטראקציות האפשריות בין התרופות הפסיכותרפיות ותרופות המיועדות לטיפול הקרדיווסקולארי.
  • סוכרת – יש לשקול טיפול תרופתי פסיכו-טרופי עם פוטנציאל נמוך להיפרגליקמיה. יש להיות מודעים לאינטראקציות האפשריות בין התרופות הפסיכותרפיות לתרופות המיועדות לטיפול בסוכרת.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007