הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברות התרופות מפספסות שוק רותח
11.11.18

התחום ה"חם" ביותר בבורסות העולם ב–2018, ובתל אביב בפרט, הוא השקעה בחברות קנאביס. המהלכים הרגולטוריים להסדרת השימוש בקנאביס למטרות רפואיות הצמיחו, כמעט בין לילה, שורה של חברות ציבוריות בישראל המגדלות ומייצרות קנאביס לשימוש חוקי, ונסחרות בשווי כולל של כ–1.2 מיליארד שקל. מניות החברות הבולטות בתחום רשמו עליות של מאות אחוזים מתחילת 2018. ישראל מצטרפת למגמה במדינות כמו ארה"ב וקנדה, שבהן הסדרת השימוש החוקי בקנאביס רפואי תופסת תאוצה. אמנם בשבועות האחרונים ניכרת מגמה של ירידות במניות התחום בעולם, אבל היא מיוחסת בעיקר למימוש רווחים אחרי ה"היי" שאליו נכנסו המשקיעים.

 

 

לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת תמיר סער

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007