הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"התרופה" לתרופות המרשם עדיין לא פותרת את כל הסימפטומים
11.11.18

היום, כשאתם או הילדים שלכם נדבקים בדלקת גרון ונדרשים לרכוש אנטיביוטיקה או כל תרופה אחרת בבית המרקחת, לא תמיד יש לכם אפשרות לעשות זאת בבית המרקחת שקרוב לביתכם, ואתם נאלצים להגיע לקצה השני של העיר, לעתים אפילו לעיר אחרת.

 

מדוע? עד לפני כעשור, כשקיבלנו מרשם מודפס מהרופא, יכולנו לקנות את התרופות איפה שרק רצינו ולקבל הנחה רק בסניפים שיש להם הסכם עם הקופה. אלא שלפני כמה שנים עברוקופות-החולים שדרוג טכנולוגי שהעביר אותן לעידן הדיגיטלי, ובמקום מרשם מודפס נפרדנו מהנייר והתחלנו לקבל מרשם שניתן לקרוא באמצעות הכרטיס המגנטי של קופת-החולים. אך מתברר כי קופות-החולים ניצלו את השדרוג הזה כדי "לסגור את השוק וליצור קרטל", אומר ל"גלובס" ח"כ עודד פורר, יוזם הצעת החוק שעברה בקריאה ראשונה ושלישית בכנסת.

 

אז בימים האחרונים, רגע לפני תחילת החורף ועמו פתיחת עונת השפעת ויתר המחלות העונתיות, אישרה הכנסת הצעת חוק שאמורה לעשות את החיים של כולנו קלים יותר ולאפשר לנו לקנות תרופות במרשם דיגיטלי בכל בית מרקחת, ולא רק בכאלה שיש להם הסדרים עם קופות-החולים הגדולות.

 

 

לידיעה בגלובס >>


 

מאת שני מוזס

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007