הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סקירה חדשה מעלה שאלות בנוגע לתועלת שבהגבלת צריכת המלח במקרי אי ספיקת לב
11.11.18

אין זה ברור האם הגבלת צריכת המלח בדיאטה אכן מועילה לחולי אי ספיקת לב, אלו מסקנותיה של סקירה חדשה שפורסמה ב- JAMA Internal Medicine.

 

החוקרים ניתחו את תוצאותיהם של תשעה מחקרים במסגרתם חולקו אקראית כמעט 500 חולי אי ספיקת לב להגבלת צריכת הנתרן או לקבוצות ביקורת. לא נמצאו ראיות רבות שתמכו בהגבלת צריכת הנתרן במונחים של תמותה מגורמים קרדיווסקולאריים או מכל הסיבות, או היארעות של שבץ ואטם שריר הלב, כמו גם בנוגע למדדים משניים כגון אשפוזים בבתי החולים ומספר ימי האשפוז בבית החולים. מנגד, שניים מהמחקרים דיווחו על שיפור ניכר בתפקוד החולים על סמך ה- New York Heart Association [NYHA] functional class.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007