הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AAP ממליצה להימנע מעונשים גופניים כאמצעי חינוכי
11.11.18

ה- American Academy of Pediatrics ממליצה להימנע מעונשים גופניים ומהצלפה בישבן בפרט כאמצעי חינוכי.

 

בהנחיות החדשות, שפורסמו בכתב העת Pediatrics, ממליצה הקבוצה לרופאי הילדים להנחות את ההורים לדגול באמצעים חינוכיים תואמים לגיל, כגון חיזוקים חיוביים להתנהגות רצויה, מסגרות, הנחיה מתאימה ותיאום ציפיות.

 

כאשר ניתנות הנחיות בנוגע לשיטות חינוכיות עליהן לכלול מידע בנוגע לסיכונים הכרוכים בעונשים גופניים, כגון עלייה באגרסיביות בקרב ילדים צעירים, כמו גם חוסר היעילות לטווח הארוך.

 

הצהרת המדיניות אף בוחנת את השפעותיה השליליות של אלימות מילולית ושיימינג.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007