הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC מעדכן את הנחיותיו לטיפול מונע נגד צהבת A
8.11.18

ה- CDC פרסם את הנחיותיו העדכניות בנוגע לטיפול מונע, לפני ואחרי החשיפה לצהבת A.

 

עבור טיפול מונע לאחר החשיפה, ממליץ ה- CDC כי מטופלים מגיל שנה ומעלה יקבלו חיסון נגד צהבת A, וכי הללו מגיל 40 ומעלה אף יקבלו immune globulin, בהתבסס על הערכת הסיכון של הרופא המטפל (בעבר המליצה הסוכנות על החיסון למטופלים בגילאים 1-40 שנה ועל immune globulin למטופלים בקבוצות גיל אחרות).

 

כטיפול מונע טרם חשיפה במהלך טיולים לאזורים אנדמיים, ממליץ ה- CDC על חיסון תינוקות בגילאים 6-11 חודשים. ניתן לתת את החיסון בשילוב עם החיסון נגד measles-mumps-rubella. ההמלצות עבור מטיילים בקבוצות גיל אחרות, נותרו ללא שינוי מהותי.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007