הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

באיזה גיל ניתן להפסיק את בדיקות הסקר להמצאות סרטן צוואר הרחם?
8.11.18

נשים עם תוצאה שלילית להמצאות של human papillomavirus (HPV) בגיל 55 מצויות בסיכון נמוך מאוד ללקות בסרטן צוואר הרחם, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Lancet Oncology. ה- U.S. Preventive Services Task Force ממליץ כיום על בדיקות סקר להמצאות סרטן צוואר הרחם לנשים עד גיל 65.

 

חוקרים מקנדה יצרו מודל על מנת להעריך את הסיכון לסרטן צוואר הרחם בגילאים שונים וכתלות בבדיקות הסקר שיבוצעו. להלן עיקרי הממצאים הנוגעים לנשים לא מחוסנות:

 

  • נשים שמעולם לא נבדקו מציגות סיכוי של 1 מתוך 45 לחלות בסרטן צוואר הרחם במהלך חייהן.
  • נשים העוברות בדיקות סקר מבוססות ציטולוגיה באופן רוטיני עד גיל 55 מציגות סיכוי נמוך יותר – 1 מתוך 138, כאשר מבוצעות בדיקות הסקר עד גיל 70, הסיכוי קטן אף יותר – 1 מתוך 160.
  • נשים העוברות בדיקות סקר עד גיל 55, ועם בדיקת ציטולוגיה שלילית, מציגות סיכוי של 1 מתוך 440 לפתח סרטן. סיכוי זה קטן ל- 1 מתוך 1940 על רקע בדיקה שלילית ל- HPV ול- 1 מתוך 2253 על רקע שילוב של בדיקת HPV שלילית וציטולוגיה שלילית.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007