הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פאנל מייעץ ל- FDA ממליץ על אישורו של טיפול חדש לדיכאון אחרי לידה
8.11.18

פאנל מייעץ ל- FDA המליץ כי הסוכנות תאשר את התרופה brexanolone (Zulresso) לטיפול בדיכאון אחרי לידה.

 

Brexanolone - positive allosteric modulator של הקולטן GABAA, ניתנת באינפוזיה לאורך 60 שעות. שלושה מחקרים חדשים מצאו כי בהשוואה לטיפול בפלסבו, הטיפול ב- brexanolone שיפר את ציוני הדיכאון לאחר 60 שעות, אך על רקע עלייה בסיכון לאובדן הכרה/ presyncope (4% מהנשים שטופלו בתרופה).

 

הפאנל המייעץ הצביע 17 מול 1, בעד אישור התרופה. החלטתו הסופית של ה- FDA צפויה להתקבל ב- 19 לדצמבר.

 

בנפרד, הצביע הפאנל המייעץ נגד אישורו של טיפול מבוסס אופיאטים עבור major depressive disorder. הטיפול המכונה ALKS 5461 כולל גלולה יומית המכילה samidorphan ו- buprenorphine. היועצים ציינו כי יתרונות הטיפול לא עלו על הסיכונים, כולל הפוטנציאל להתמכרות. החלטתו של ה- FDA בעניין צפויה להתקבל עד ה- 31 לינואר.

 

 

לידיעה 1 >>

 

לידיעה  2 >>

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007