הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את הבדיקה הגנטית הראשונה למטבוליזם של תרופות
8.11.18

ה- FDA אישר לחברת הבדיקות הגנטיות 23andMe להתחיל את שיווקה של הבדיקה הראשונה הנמכרת ישירות לצרכן ומסוגלת להעריך את הימצאותם של וריאנטים גנטיים העשויים להשפיע על היכולת האינדיבידואלית למטבוליזם של תרופות מסוימות.

 

ה- 23andMe Personal Genome Service Pharmacogenetic Reports מתבססת על דגימת רוק הנאספת באופן עצמאי על מנת לנתח את ה- DNA ולאתר 33 וריאנטים גנטיים. ה- FDA הזהיר כי הבדיקה אינה מאבחנת מצבים שונים או מסוגלת לקבוע האם על החולה ליטול תרופות מסוימות.

 

הסוכנות מזהירה: "אין להשתמש בבדיקה על מנת לקבל החלטה טיפולית. יש לאשר את תוצאות הבדיקה באמצעות בדיקות פרמקו-גנטיות עצמאיות, טרם תתקבל כל החלטה רפואית."

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007