הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF אינו ממליץ על בדיקות סקר לאיתור רמות גבוהות של עופרת עבור ילדים ונשים בהיריון
6.11.18

אין מספיק ראיות על מנת להמליץ בעד או נגד ביצוע בדיקות סקר לאיתור רמות גבוהות של עופרת בקרב ילדים ונשים הרות ללא סימפטומים, כך על פי טיוטת המלצות חדשה שפרסם ה- U.S. Preventive Services Task Force.

 

הקבוצה מציינת כי לא נמצאו ראיות מספיקות על מנת לקבוע כי בדיקות הסקר עשויות לשפר את בריאות הנבדקים, זאת כגון בריאותם הקוגניטיבית או ההתנהגותית או את בריאותן של האמהות. כמו כן, נמצא כי לא בוצעו מספיק מחקרים שבחנו את הנזקים העשויים להיות כרוכים בבדיקות הסקר הללו.

 

"אמצעי המניעה היעיל ביותר הינו הימנעות מחשיפה לעופרת" כך ציין אחד מחברי כוח המשימה.

 

טיוטת ההמלצות שונה מזו שפרסמה הקבוצה בשנת 2006, שם הומלץ שלא לבצע בדיקות סקר לילדים ונשים הרות המצויים בסיכון ממוצע.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007