הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור גבוה יותר של בעיות בתקופת ההיריון הלידה נצפה כאשר האב מבוגר
6.11.18

גיל מבוגר של האב מגביר את הסיכוי לתופעות לא רצויות בתקופת ההיריון והלידה, אלו ממצאיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- BMJ.

 

במסגרת המחקר נבדקו רשומות פדראליות הנוגעות לכ- 40 מיליון לידות של תינוקות חיים שאירעו בין השנים 2007-2016 בארה"ב. לאחר תקנון לגיל האם ולמשתנים מתערבים אחרים, נמצאה סבירות גבוהה יותר כי ילדים שנולדו לאבות מגיל 45 ומעלה, ייוולדו מוקדם, יציגו ציון Apgar נמוך יותר ויאושפזו ביחידות הטיפול הנמרץ, זאת בהשוואה לילדים שנולדו לאבות בגילאים 25-34. יתר על כן, כאשר האבות היו מבוגרים, גדל הסיכוי כי האמהות יחוו סוכרת היריון (ככול הנראה עקב ההשפעה של גיל האב על בריאות השליה).

 

החוקרים חישבו כי 13% מהלידות המוקדמות במהלך העשור האחרון עשויות להיות קשורות לגיל מתקדם של האב, כמו גם 15% מהאשפוזים ביחידות הטיפול הנמרץ לילודים ו- 18% מאבחנות סוכרת ההיריון.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007