הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האוצר מזיק לבריאות: למה שהתרופות לא יימכרו בזול בכל בתי המרקחת?
1.11.18

הציבור הישראלי קיבל אתמול מוועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת בשורה טובה — ובשורה טובה פחות. הצעת החוק שיזם ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו), בשיתוף ח"כים נוספים — שתאפשר למבוטחים של קופות החולים לרכוש בכל בית מרקחת תרופות שנרשמו עבורם במרשם דיגיטלי — אושרה בוועדה לקריאה שנייה ושלישית. חצי הכוס המלאה היא שאם עד כה, מטופלים יכלו לרכוש תרופות שהונפקו במרשם דיגיטלי רק בבתי מרקחת של קופת החולים או בבתי מרקחת שיש להם הסדר עם הקופה הרלוונטית, בקרוב כל בית מרקחת יוכל למכור למטופלים תרופות שנרשמו במרשם כזה. חצי הכוס הריקה היא שהתרופות האלה עדיין יעלו יותר כסף בבתי המרקחת שאין להם הסדר עם קופת החולים.

 

 

לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת הדר קנה, חגי עמית

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007