הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר בדיקה חדשה לבדיקת סטאטוס המנופאוזה
1.11.18

ה- FDA אישר את שיווקה של הבדיקה PicoAMH ELISA המסייעת לקבוע את סטאטוס המנופאוזה. הבדיקה תסייע לקיום דיונים בנוגע לנקיטת אמצעים למניעת סיכונים העשויים להתרחש לאחר המנופאוזה (לדוגמא, תחלואה קרדיווסקולארית, אובדן צפיפות עצם).

 

אישור השיווק מתבסס על מידע ממחקר שכלל 690 נשים בגילאים 42-62. הבדיקה מודדת את רמות ה- anti-Müllerian hormone (AMH), הפוחתות בסמיכות לתקופת המחזור החודשי האחרון. הבדיקה מיועדת לשימוש רק כחלק מהערכה קלינית מלאה וזאת על מנת שנשים שלא נכנסו לתקופת המנופאוזה לא יפסיקו את השימוש באמצעים למניעת היריון בשלב מוקדם מדי או על מנת שדימום מהרחם העשוי להיות קשור לסרטן הרחם לא יפוספס.

 

ה- FDA מציין כי הבדיקה PicoAMH ELISA אינה מיועדת להערכת הפוריות. (בשנת 2017 אישרה הסוכנות בדיקת AMH אחרת המודדת את מאגר הביציות עבור נשים המעוניינות להרות).

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007