הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 01.11.18

 

 

מחקר חדשני שבוצע במרכז הרפואי איכילוב הוכיח בהדמיה מוחית כי קנאביס מפחית כאב
מחקר ראשון מסוגו בעולם בדק בזמן אמת השפעת קנביס בחולי כאב על ידי הדמיה מוחית. תוצאות המחקר מראות כי ל THC השפעה מטיבה על הכאב, המתבטאת במוח בירידה בקישוריות בין אזורים מוחיים המעבדים אספקטים שונים של חווית הכאב
מנכ"ל משרד הבריאות: "הנכונות לקבל שירותי בריאות רעים פשוט לא קיימת עוד"
משה בר סימן טוב סבור שכדי להבריא את המערכת צריך להגדיל את תקציב משרדו ב־3 מיליארד שקל. השיטה: להכביד את עול המס על האזרח.
האוצר מזיק לבריאות: למה שהתרופות לא יימכרו בזול בכל בתי המרקחת?
הצעת חוק שתאפשר לרכוש תרופות שהונפקו במרשם דיגיטלי בכל בית מרקחת אושרה לקריאה שנייה ושלישית — אבל התרופות יעלו יותר בבתי מרקחת שאינם בהסדר עם קופות החולים
החיסון הרקומביננטי נגד הרפס זוסטר יעיל יותר מהחיסון החי
ה- adjuvant recombinant subunit herpes zoster vaccine (Shingrix) יעיל יותר למניעת תחלואה בזוסטר בהשוואה לחיסון החי המוחלש (Zostavax) – אך הוא עשוי לגרום לשיעור גבוה יותר של תופעות באתר הזריקה
הנחיות חדשות מגדירות סף עליון לטיפול בחמצן
הנחיות חדשות ממליצות כי חולים קריטיים הזקוקים לחמצן יטופלו כך שיגיעו לסף מטרה - peripheral capillary oxygen saturation levels (SpO2) – של 96% או למטה מכך
תרופות נפוצות להורדת לחץ הדם מגבירות את הסיכון לסרטן הריאות
טיפול ב- Angiotensin-converting-enzyme (ACE) inhibitors עשוי להגביר את הסיכון לתחלואה בסרטן הריאות, זאת בהשוואה לטיפול ב- angiotensin-receptor blockers (ARBs)
ה- FDA מאשר בדיקה חדשה לבדיקת סטאטוס המנופאוזה
ה- FDA אישר את שיווקה של הבדיקה PicoAMH ELISA המסייעת לקבוע את סטאטוס המנופאוזה
האם היפותרמיה אכן יעילה לטיפול בפגיעות ראש טראומטיות?
היפותרמיה פרופילקטית אינה משפרת את המצב הנוירולוגי לאחר פגיעת ראש טראומטית
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007