הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אושר טיפול חדש לנגיף ה- Influenza
28.10.18

ה- FDA אישר את התרופה האנטי-ויראלית baloxavir marboxil (Xofluza), לטיפול בזיהום חריף בנגיף ה- influenza עבור חולים המציגים סימפטומים במשך פחות מ- 48 שעות.

 

Baloxavir ניתנת במנה פומית אחת לחולים מגיל 12 שנים ומעלה. מחקר אקראי מצא כי היעלמות הסימפטומים יממה לאחר הטיפול הייתה שכיחה יותר בקרב המטופלים בתרופה, בהשוואה למטופלים בפלסבו. מחקר נוסף מצא כי טיפול ב- Baloxavir היה יעיל כטיפול ב- Oseltamivir. תופעות הלוואי הנפוצות של הטיפול כללו שלשולים ו- bronchitis.

 

התרופה מעכבת את האנזים polymerase acidic endonuclease הנחוץ לשכפול הנגיף.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007