הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרופה חדשה מצליחה למנוע מיגרנות כאשר טיפולים אחרים נכשלים בכך
28.10.18

Erenumab מסייעת למנוע מיגרנות בקרב מבוגרים שלא הגיבו כראוי לטיפולים מונעים אחרים, אלו ממצאיו של מחקר ממומן שפורסם ב- The Lancet. הנוגדן החד שבטי מתמקד בחלבון הקשור לגן ל- calcitonin. הטיפול החדש אושר בחודש מאי האחרון לטיפול במיגרנות.

 

כ- 250 מבוגרים הסובלים ממיגרנות ואשר לא הגיבו כראוי לטיפול בשתיים עד ארבע תרופות, חולקו אקראית לקבלת שתי זריקות של erenumab או פלסבו מדי ארבעה שבועות, למשך 12 שבועות. בתחילת המחקר, סבלו הנבדקים בממוצע מתשע ימי מיגרנות מדי חודש.

 

מטרת המחקר העיקרית – שיעור הנבדקים שהדגימו הפחתה של לפחות 50% בימי המיגרנות החודשיים בחודש השלישי לטיפול – היה גבוה יותר בקרב המטופלים ב- erenumab (30% מול 14% מהמטופלים בפלסבו). שיפור גדול יותר נצפה בקרב הנבדקים בקבוצת המחקר גם בחודשים הראשון והשני לטיפול. שיעור תופעות הלוואי היה דומה בקרב שתי הקבוצות.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007