הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

3% מה- Midurethral Mesh Slings מוסרים בתוך עשור
28.10.18

כ- 3% מה- midurethral mesh slings המשמשים לטיפול בבריחת שתן בנשים מוסרים בתוך עשור, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA.

 

באמצעות מידע מנהלתי, בחנו החוקרים את הממצאים בקרב כ- 100,000 נשים מאנגליה שקיבלו midurethral mesh slings עקב בריחת שתן בפעם הראשונה בין השנים 2006 עד 2015.

 

לאחר 9 שנים, שיעור של 3.3% מהנשים עברו הסרה של ה- mesh slings ו- 4.5% עברו טיפולים חוזרים ונוספים עקב בריחת השתן. שיעור ההסרה היה גבוה יותר בקרב נשים שעברו retropubic insertion (3.6%) ובקרב נשים צעירות (4.4% בקרב נשים מתחת לגיל 40). הסיכון לטיפול חוזר היה גבוה יותר בקרב נשים שעברו transobturator insertion.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007