הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אספירין יעיל כנוגדי קרישה אחרים לאחר החלפת מפרק הברך
23.10.18

אספירין יעיל כנוגדי קרישה אחרים למניעת venous thromboembolism (VTE) ותמותה לאחר החלפת מפרק הברך, אלו ממצאיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם בכתב העת JAMA Surgery.

 

החוקרים ניתחו את הרשומות הרפואיות של כ- 42,000 חולים שעברו החלפה של מפרק הברך בבתי חולים במישיגן. חולים שטופלו באספירין בלבד הושוו עם נבדקים שטופלו בנוגדי קרישה אחרים (לדוגמא, warfarin, factor Xa inhibitors), שניהם, או שלא טופלו בנוגדי קרישה.

 

מטרת המחקר העיקרית – היארעות של pulmonary embolism, deep vein thrombosis, או מוות, במהלך 90 הימים הראשונים שלאחר הניתוח – הייתה 4.8% בקרב נבדקים שלא טופלו בנוגדי קרישה, 1.2% בקרב הללו שטופלו באספירין בלבד, 1.4% בקרב הללו שטופלו בנוגדי קרישה אחרים, ו- 1.3% בקרב הללו שטופלו באספירין ובנוגדי קרישה אחרים. לאחר תקנון למשתנים מתערבים, אספירין נמצא יעיל כנוגדי קרישה אחרים למניעת מטרת המחקר העיקרית ובנוגע להיארעות דימומים.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007