הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

צריכת קפאין מפחיתה את הסיכון ל- Rosacea
23.10.18

נשים הצורכות קפה באופן שגרתי מציגות סיכון מופחת ללקות ב- rosacea, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA Dermatology.

 

החוקרים עקבו אחר מעל ל- 80,000 נשים המשתתפות ב- Nurses' Health Study II, בין השנים 1991-2005, לאורך תקופה זו, 6% אובחנו עם rosacea. לאחר תקנון למשתנים מתערבים, הסיכון ל- rosacea פחת ככול שעלתה צריכת הקפאין (על סמך דיווח עצמי של הנשים).

 

כאשר נבדק מקור הקפאין, צריכת קפה – אך לא מקורות אחרים – נמצאה קשורה עם הסיכון המופחת. ההפחתה המשמעותית ביותר בסיכון נצפתה על רקע צריכה של ארבע מנות קפאין ליום, אך אפילו צריכה של חמש עד שבע מנות מדי שבוע נמצאה כמגינה (הפחתה של 11% בסיכון). צריכת קפה נטול קפאין לא הדגימה השפעה דומה.

 

החוקרים שיערו כי צריכת קפאין מפחיתה את התרחבות כלי הדם ולכן מקלה על התסמינים של rosacea.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007