הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אינו מאשר תרופה אנטי-דלקתית לטיפול במחלות לב
23.10.18

ה- FDA אינו מאשר את הטיפול בתרופה canakinumab למניעת הישנות של אוטם שריר הלב בקרב חולי לב מסוימים. התרופה, המשווקת בשם Ilaris, הינה חסם של interleukin-1(beta) המיועדת לטיפול בסינדרומים תקופתיים המלווים חום ו- juvenile idiopathic arthritis.

 

יצרנית התרופה ביקשה להרחיב את האינדיקציות המאושרות לה בעקבות תוצאותיו של המחקר CANTOS. המחקר כלל חולים עם היסטוריה של אוטם שריר הלב ורמות גבוהות של high-sensitivity C-reactive protein אשר חולקו האופן אקראי לקבלת טיפול ב- canakinumab או פלסבו. לאורך ארבע שנות המעקב, הטיפול הפעיל נמצא כמפחית את שיעור ההישנות של אוטם שריר הלב ואת שיעורי התמותה מסרטן – אך זאת על רקע עלייה בשיעור הזיהומים הקטלניים.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007