הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הדרך אל לבם של הקרדיולוגים מתחילה ב-80 אלף שקל
11.10.18

3.7 מיליון שקל — זה הסכום שהוזרם ב–2017 לקופת האיגוד של הרופאים הקרדיולוגים בישראל. סכום זה, כך מתברר, הגיע מתקציבן של חברות התרופות הגדולות בעולם, כמו פייזר ונוברטיס, שלהן אינטרס עסקי ברור בשמירה על קשריהם הדוקים עם הרופאים הבכירים. מבדיקת TheMarker עולה כי הכספים לטובת צורכיהם המקצועיים של הרופאים מועברים דרך עמותת ידידים. במסגרת זו,  כל חברת תרופות מדורגת לפי גובה תרומתה: כדי להתקבל כחברה בעמותה נדרשת תרומה מינימלית של 80 אלף שקל בשנה, וכדי לקבל דרגת "יהלום" (הגבוהה ביותר) נדרשת תרומה של 200 אלף שקל לפחות.

 

 

לידיעה בדה מרקר >>מאת רוני לינדר-גנץ

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007